KONST / Litografier / Litografi 15396554
nr 1539 6554
Litografi
efter Anders Zorn, Sommar, 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 26x17 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:58:00
100 kr
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr